SHARP: P8000U 55″ AQUOS 4K Smart TV incelemesi

sharp_P8000_M5010_4k_tv

Sharp 4K Yeni Televizyonu P8000U duyurdu 50 ve 55 inch boyutları olan televizyon çok canlı renkler ile kullanıcıyı cezbediyor.

sharp_P8000_M5010_4k_tv
sharp_P8000_tv_inceleme

SHARP: P8000U Özellikleri

Bu güzel Smart 4K TV’nin özellikleri gerçekten çok * Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve çok bölgeli yerel kararma kombinasyonu, canlı renkli ve ayrıntıyla şaşırtıcı derecede gerçekçi bir görüntü elde ettiğiniz anlamına gelir.   * HDR izleme deneyimi, modele, içeriğin erişilebilirliğine ve İnternet bağlantısına göre değişir.

HDR
Multi-Zone Local Dimming
Built-In Apps
AquoMotion™
AquoDimming™
UHD Upscaler
dbx-tv® Award-Winning Audio Technology
App Store & Web Browser
4K Media Player & Receiver

N8000_HDR_1

2×2 Dual-Band Wi-Fi 802.11ac 
Dinamik Aralık (HDR) Sharp Television’ın HDR özellikleri, kontrastı genişletir ve ayrıntıyı önemli ölçüde geliştirir. Parlak görüntü parçaları daha parlak ve siyahlar zenginleşiyor ve daha detaylı hale getiriliyor, böylece daha gerçek, beyaz mafsal, ev içi görüntüleme elde ediliyor.

 

Kanapenizden Web’i Yönetin

Netflix, Vudu, Pandora, Facebook ve daha pek çok uygulama için yerleşik uygulamalarla donatılmıştır. İçeriğinizi hemen akışa başlayabilmeniz için ev ağınıza kolayca bağlanır. Kişiselleştirilmiş öneriler alın, konsol tarzı oyunların tadını çıkarın.

HD’nin 4 kat çözünürlüğünde 4 k boyutlu bir resimle, TV’nin canlı bir hayat geçirdiğini göreceksiniz. AquoMotion ™ ve High Dynamic Range teknolojisi, görüntülerin yemyeşil renklerle eşsiz ayrıntıyla yayılmasını sağlar.

N8000_Apps_1

Bir cevap yazın