Neverwinter Tomb Of Annihilation ilk bakış

Neverwinter_ilk-bakis

Neverwinter, ünlü fantastik rol yapma oyunu Dungeons & Dragons üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’dir.

Oyun Bilgisi

Neverwinter, ünlü fantastik rol yapma oyunu Dungeons & Dragons üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’dir. Destansı hikayeler, hareketli dövüşler ve klasik rol yapma, Neverwinter’ın fantastik dünyasına girecek kadar cesaretli tüm kahramanları bekliyor!

Neverwinter Tomp Of Annihilation ilk bakış
Neverwinter Tomp Of Annihilation ilk bakış

Dungeons & Dragons’ın Unutulmuş Diyarlar evreninin en sevilen şehirlerden biri küllerinden yükselirken, onu keşfe çıkın ve koruyun. Bu sürükleyici MMORPG sizi şehrin kuşatılmış surlarından, yeraltı dehlizlerine; unutulmuş sırları ve kayıp hazineleri aramaya götürecek.

Neverwinter Tomp Of Annihilation ilk bakış
Oynaması Tamamiyle Ücretsiz
Macera için ödeme yapmanız gerekmez. Seviye 1’den son seviyeye kadar Neverwinter’da yer alan tüm oynanabilir içerik tamamiyle ücretsizdir.
Zorlu, Karmaşık, Klasik Destansı hikayeler, hareketli dövüşler ve klasik rol yapma, fantastik Toril dünyası ve harap olmuş Neverwinter şehrine girecek kadar cesaretli tüm kahramanları bekliyor!
Zorlu, Karmaşık, Klasik
Destansı hikayeler, hareketli dövüşler ve klasik rol yapma, fantastik Toril dünyası ve harap olmuş Neverwinter şehrine girecek kadar cesaretli tüm kahramanları bekliyor!

 

Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 7/Vista/XP
işlemci: Intel® Pentium® 4 at 1GHz
Hafıza: 1GB
Hdd: At least 8GB of free Space
Video Card: GeForce FX 5200 128MB or ATI Radeon 9500 128MB

Oyunu indir

 

 

Bir cevap yazın