Galaxy Note 8 Batarya Sorunu?

galaxy-s8-kutu_icerigi

Samsung, firması Galaxy Note 8 cihazı için gerçekten heyecanlı ve bu heyecanı samsung severlerede geçirmek istiyor. daha önce bir yaşanan Note 7 fiyaskosundan sonra Note 8 ile yeniden  “Note” piyasasına  dönen Samsung, yakında Galaxy Note 8’i piyasaya sürecek.

Pil Kabusu:

Daha önceki Note serilerinin en kötü yanı bataryaları ve tabiki Note 7 pil sorunlu patlama tehlikesi ile geri toplatılmış idi acaba bu yeni seride batarya sorunu olacakmı?, bekleyip zaman içerisinde göreceğiz

 

Samsung Galaxy Note 8 le ilgili Bazı Bilgileri paylaştı;

Ülkemizde Kutu içeriği pek bilinmiyor bir Samsung Note 8 alınca nelere sahip oluruz?

TelefonAKG Kulaklıklar

USB Type-C Kablo

Seyahat Adaptörü

USB Konnektör

Mikro USB Konnektör

Çıkarma İğnesi (SIM)

Kulaklık Uçları

Hızlı Başlangıç Kılavuzu & Smart Switch Broşürü

galaxy-s8-kutu_icerigi
galaxy-s8-kutu_icerigi

 

İşte harika Sonsuz Ekran

Galaxy S8 ve S8+’ın devrim niteliğindeki tasarımı içten dışa doğru ilerliyor. Telefonun görünümüyle ilgili her ayrıntıyı, akıllı telefon ekranının sınırlarını ortadan kaldıracak şekilde yeniden tasarladık. Böylece neredeyse çerçevesiz bir şekilde, yalnızca içeriği göreceksiniz. Bu boyuttaki Galaxy akıllı telefonlardaki en büyük ve en sürükleyici ekrandır. Üstelik tek elle kolayca tutulabilir.

galaxy-s8_batarya_sorunu
galaxy-s8

Sınırlar ortadan kalkıyor

Sonsuz ekran telefonun sınırlarını kaldıran, tamamen pürüzsüz ve kesintisiz bir yüzey oluşturan harika uçtan uca ekrana sahiptir. Saf, bozulmamış, kesintisiz cam. Telefonun ön kısmını kaplar ve alüminyum çerçeveye sorunsuz bir şekilde entegre olur. Sonuç güzel kavisli, mükemmel simetriye sahip, tek bir görünüm

Hataya yer vermeyen güvenlik

Galaxy S8 ve S8+’da iris taraması yaptığınızda, meraklı gözler sorun olmaktan çıkacak. İrisleriniz deseni sadece size özgü olduğu için kopyalanması neredeyse imkânsızdır. Bu, iris taraması sayesinde telefonunuzun kendisi ve içerikleri yalnızca sizin gözleriniz için açılacak demektir. Üstelik hızlı bir şekilde kilidi açmanız gerektiğinde, yüz tanıma özelliği kullanışlı bir seçenektir.

*İris gözünüzün halka şeklindeki renkli kısmıdır.

telefon piyasa çıktığında kullanıcı görüşlerinede yer vereceğiz.

Bir cevap yazın