BlackBerry “BlackBerry Secure”‘yi Lisansladı

BlackBerry-Secure

BlackBerry, kendi ürettikleri cihazlarda  Android işletim sisteminin güvenliğini  sağlamak için küresel akıllı telefon üreticileriyle görüşmeler yapıyor. Yazılım, BlackBerry uyumlu bir BlackBerry akıllı telefonunda bulunan tüm güvenlik özellikleriyle birlikte gelen BlackBerry Secure olarak adlandırılıyor.

BlackBerry-Secure
BlackBerry-Secure

Hindistan’da, BlackBerry’nin zaten BlackBerry Secure için Optiemus ile bir anlaşması var. Bu, son zamanlarda Hindistan’da sınırlı sayıda BlackBerry KEYone’ı siyah renkte piyasaya koyan, 4GB RAM ve 64GB yerel depolama alanıyla hizmete giren şirket. Optiemus ayrıca, Hindistan’ı kapsayan ve TCL ve BB Merah Putih’in imzaladığı sözleşmeye benzer 10 yıllık donanım lisansına sahiptir. İkincisi BlackBerry adını yalnızca Endonezya’da, TCL lisansı ise geri kalan küresel pazarı kapsıyor.

BlackBerry yöneticisi Alex Thurber, Hindistan’ın BlackBerry Secure için büyük bir pazar olabileceğini söylüyor. BlackBerry’nin, BlackBerry Secure tarafından güçlendirilmiş BlackBerry akıllı telefonların daha fazla satış yapmasına yardımcı olabilecek, mahremiyete daha çok ilgi duyan tüketicilerin bölgeye odaklandığını belirtti.

John Chen [BlackBerry CEO’su] TV’lerden bahsetmişti – Android çalıştıran inanılmaz miktarda ürün var ve çok güvenli bir Android sistemi yapabildiğimizi düşünüyoruz  Çok özel bir planımız var ve biz bu plana göre çalışıyoruz Hindistan pazarı çok heyecan verici ve rekabetçi Alt kıtadaki büyük potansiyel kullanıcılar ile çok ilgilendiğimiz bir pazar  Hindistan

Bir cevap yazın