Android için Outlook, yeni gezinme çubuğu, güncellendi

outlook-android-guncellenmesi

Android için Outlook, yeni gezinme çubuğu, güncellendi.

Tüm yeni değişiklikleri açıkladıktan sonra Outlook mobil uygulaması önümüzdeki haftalarda , Microsoft, Android kullanıcılarına yönelik ilk güncellemeyi verdi . Bu güncellemede yer alan yeni özelliklerin ve geliştirmelerin hiçbiri daha önce belirtilmemişti, bu yüzden biraz hoş bir sürpriz oldu.

En önemli değişiklikler arasında, Arama ön yüzünde ve merkezde bulunan yeni bir gezinti çubuğunun eklenmesi büyük olasılıkla pek çok Outlook kullanıcısına hitap edecek .

Ardından, Android kullanıcıları artık doğrudan Arama sekmesinden en iyi kişilere, gelecek seyahat planlarına, paket teslimatlarına ve son eklere doğrudan erişebilecek. Ancak bu, güncellemeye eklenen tüm bunlar değil.

Microsoft’un Outlook uygulamasıArtık doğrudan tüm deneyime entegre edilmiş kişileri ve dosyaları sunuyor. Son olarak, Android kullanıcıları en son güncellemeyi uyguladıktan sonra tek bir arama kutusundan e-postaları ve kişileri arayabilecekler.

Yukarıda belirtilen tüm değişikliklerin önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulacağını unutmayın. Bu nedenle, Google Play Store’da henüz herhangi bir güncelleme görmüyorsanız lütfen sabırlı olun.

Bir cevap yazın